Kontakt

Kontakt oss:

Klatreklubben Ålesund er uten daglig leder frem til 01.05.2019.

E-post til dagligleder@klatreklubben.no vil bli besvart, men svartid kan bli opp mot en uke. Har du forsøkt å ta kontakt, men ikke fått svar? Vi har prøvd å besvare alt, men send oss gjerne en ny henvendelse hvis du ikke har hørt noe på en god stund.

Se info under hvis du ønsker kontakt med styreleder eller styremedlemmer.

Navn Stillingstittel E-postadresse Telefonnummer
Daglig leder dagligleder@klatreklubben.no
Ola Roalkvam Styreleder styreleder@klatreklubben.no 99373230
Marius Falkevik Nestleder nestleder@klatreklubben.no 97814829
Jørn Snorre Øvstedal Kasserer kasserer@klatreklubben.no 92094739
Kristin Anholt Sekretær sekretar@klatreklubben.no 95946293
Kristin Anholt Mailansvar kurs@klatreklubben.no 95946293
Jenny Mildenberger Inneansvarlig inneansvarlig@klatreklubben.no 45170851
David Koch Uteansvarlig uteansvarlig@klatreklubben.no 45171068
Jenny-Kristin Seth Kurs og opplæring
Barnegruppen
barnegruppen@klatreklubben.no 98422778

Oppdatert 10. feb. 2019